Blog

Burak Hocam Soru-Cevap Uygulaması

Burak Hocam Soru-Cevap Uygulaması:


Burak Hocam Soru-Cevap Uygulaması burakhocam.net üzerinden öğrencilerin online eğitim sürecinde veya normal eğitim sürecinde, her iki durumda da bireysel gelişimlerini ve sınava hazırlık süreçlerini kolaylaştırmak adına hazırlanmış TAMAMEN ÜCRETSİZ bir platformdur. Bu platform ile öğrencilerin güdülenme ve içsel motivasyon süreçleri daha etkili hale getirilmek istenmektedir. Teknoloji yerlisi çağda yetişen çocuklarımızın ellerinden telefon düşmediği günlerde, cihazlar karşısında harcadıkları vakti daha etkili kılmayı amaçlamaktayız.

Öğrencilerin evlerinde, dışarıda veya televizyon izlerken bile kullanabilecekleri bu Burak Hocam Soru-Cevap Uygulaması ile neler yapabilirsiniz ?

  • Detaylı giriş/çıkış kayıtları ile değerli velilerimiz öğrencilerin giriş çıkışlarını kontrol edebilir.
  • Öğrencilerimiz öğretmene soru göndererek soruları cevaplandıkça puanlar kazanıp sıralamaya girebilir.
  • Öğrenciler KELİME ÇALIŞMA ekranı ile, dilerlerse İNGİLİZCE bir kelime yazarlar, sistem onu otomatik olarak TÜRKÇE ye çevirir ve öğrencinin kelime listesine ekler. Ya da TÜRKÇE bir kelime yazarlar, sistem onu otomatik İNGİLİZCEYE çevirir ve kelime listesine ekler. Daha sonra öğrenciler İNGİLİZCE dersine hazırlık için, kelime öğrenmek için veya bireysel gelişimleri için bu listelerine ekledikleri kelimeleri istedikleri zaman çalışabilirler. Kelime çalıştıkça puan kazanarak sıralamaya girebilirler.
  • Sistemde bulunan 6 farklı refleks ve zeka geliştiren oyun ile vakit geçirip puanlar kazanarak sıralamaya girebilirler.
  • Kendilerine hatırlatmalar ve notlar ekleyebilirler. Hatırlatıcı günü geldiği zaman sesli bildirimle uyarır.

Ve çok daha fazlası, tamamen ücretsiz olarak yayında olan burakhocam.net adresinde tüm öğrencilerimiz ve velilerimiz için aktiftir.

burakhocam.net üzerinden uygulamayı hem çevrimiçi olarak kullanabilir hem de APK olarak indirebilirsiniz.

Din Dersi Etkinlik Portalı olarak hocamızı tebrik ediyor ve bu güzel uygulamayı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu